جمعه , 5 ژوئن 2020
صفحه اصلی > تجهیزات آبرسانی > تشخیص پمپ آب پنتاکس اصلی

تشخیص پمپ آب پنتاکس اصلی

در این مقاله قصد داریم راه های تشخیص پمپ پنتاکس اصلی با تقلبی راه همراه با ذکر تصویر برای شما مشتریان عریز ارائه دهیم. شرکت پنتاکس در سال 1974 میلادی در کشور ایتالیا تاسیس شد و دارای سابقه ای بیش از 45 سال فعالیت در حوزه صنعت و پمپ سازی می باشد. این شرکت با توجه به نیاز بازار و استفاده از تکنولوژی پمپ های خانگی، صنعتی و کشاورزی را تولید می کند که این پمپ ها را در مدل های مختلف شناور، طبقاتی ، لجن کش و کف کش با بهترین قیمت و کیفیت در بازار ایران عرضه می نماید. طبق بررسی ها و آمار پمپ پنتاکس جزء اصلی ترین شرکت های تولید کننده پمپ در بازار های جهانی می باشد .

راه های تشخیص پمپ آب پنتاکس اصلی از تقلبی

امروزه استفاده از پمپ آب در سراسر دنیا افزایش یافته مشتریان به دنبال پمپ آب با مصرف انرژی کم ، راندمان و کیفیت بالا می باشند شرکت پنتاکس ایتالیا توانسته با توجه به نیاز بازار و مشتری پمپ آب های با تکنولوژی روز تولید و به بازار عرضه نماید پمپ آب پنتاکس در انواع مختلفی تولید و در بازار ارائه می شود و به دلیل کیفیت بالای این پمپ نمونه های مشابه و تقلبی توسط رقبا در بازار عرضه می شوند و کیفیت پمپ اصلی ندارند. پمپ آب پنتاکس اصلی دارای لیبل نام و مدل محصول ، شماره سریال می باشند همچنین روی این لیبل نام کشور سازنده و رسید پستی کارخانه آورده شده است. شما مشتریان عزیز می توانید با توجه به اطلاعات و راهکار های داده شده در مجله دماپویا راه های تشخیص پمپ پنتاکس اصلی از تقلبی را به طور کامل شرح داده ایم. و میتوان پمپ پنتاکس اصلی را با بالاترین سطح کیفیت با توجه به نیاز خود خریداری نمایید .

لوگو پنتاکس روی قاب پشت یا قاب فن پمپ آب پنتاکس اصلی هک شده در صورتی که روی نمونه تقلبی آن این لوگو وجود ندارد، بنابراین یکی دیگر از راه های تشخیص پمپ پنتاکس اصلی از تقلبی توجه به لوگو آن است.

تشخیص-پمپ-آب-پنتاکس-اصلی

نوشته های روی خازن پمپ پنتاکس اصلی پر رنگ تر بوده ولی پمپ پنتاکس تقلبی کم رنگ می باشد ، بنابراین برای تشخصی پمپ پنتاکس اصلی از تقلبی و خریدی مطمئن حتما نوشته های روی خازن را در نظر داشته باشید.

تشخیص-پمپ-آب-پنتاکس-اصلی

انواع پمپ آب پنتاکس اصلی

پمپ آب پنتاکس در مدل های مختلفی تولید می شوند و این پمپ ها توسط شرکت دیزل ساز که تنها نماینده انحصاری پمپ پنتاکس در ایران می باشد، که در متن بالا راه های تشخیص پمپ آب پنتاکس اصلی از تقلبی را با تصاویر مربوطه اشاره داشتیم.

پمپ آب خانگی پنتاکس

پمپ آب خانگی پنتاکس

پمپ آب خانگی پنتاکس در مدل های بشقابی CM , CMT ، تک پروانه CS , CH , CAB , AP ، محیطی PM , MD که بدنه این پمپ ها از چدن ضد زنگ ، جنس پروانه پمپ از برنج و جنس شافت استیل و دوپروانه CB , MB ، خودمکش AP75 , AP100 , AP150 , AP200 و جتی CAM , INOX ، بدنه این پمپ ها و متعلقات از چدن با پوشش ضد زنگ و جنس پروانه باکالیت تولید می شوند که شامل سری های CB , CS , PM , CH , CM می باشند

پمپ آب طبقاتی پنتاکس

پمپ آب طبقاتی پنتاکس

پمپ آب طبقاتی پنتاکس در دو مدل طبقاتی افقی که شامل سری های U 3S-70 ، U 3S-100 U 5S-200 دارای بدنه از جنس استيل و پروانه استيل 304 و همچنین حداکثر هد 32 متر و حداکثر دبي 4.8 متر مکعب بر ساعت می باشد . پمپ طبقاتی عمودی پنتاکس نیز شامل سری های U 7SV-300 ، U 7SV-550 ، U 7SV-400 دارای بدنه از جنس استيل و پروانه استيل 304 ، حداکثر هد 137 متر ،حداکثر دبي 2.4 متر مکعب بر ساعت می باشد.

پمپ آب شناور پنتاکس

پمپ آب شناور پنتاکس

پمپ شناور آب استیل پنتاکس در سری 4S مدل های S4 400/20، 4S 260/10 ، 4S 200/06، 4S 100/18 و سری 5PES مدل های 5PES 3/7G تولید می شوند . جنس پروانه این پمپ ها از تکنو پلیمر و نوریل می باشد

این مطالب را نیز ببینید!

افزایش فشار آب آبگرمکن دیواری

افزایش فشار آب آبگرمکن دیواری

چگونگی افزایش فشار آب آبگرمکن دیواری | بررسی و مشاهده روش ها و راهکارهایی طلایی برای افزایش فشار آب آبگرمکن دیواری در مجله دماپویا

پرسش و پاسخ

avatar
  اشتراک  
اطلاع رسانی برای