پنج‌شنبه , 14 نوامبر 2019
صفحه اصلی > دانشنامه تاسیسات > جدیدترین مدل های پکیج ایران رادیاتور

جدیدترین مدل های پکیج ایران رادیاتور

امروزه با پیشرفت تکنولوژی ساخت وسایل و ابزار برای راحتی و آسایش مردم رو به رشد می باشد . پکیج  از سری تجهیزات گرمایشی رایج در سراسر دنیا جهت تأمین گرما و آب گرم مورد نیاز ساکنین در ساختمان های اداری و تجاری می باشد. پکیج ها به دلیل ایمنی بالا و مصرف بهینه سوخت مورد استقبال فراوانی از سوی مردم قرار گرفته و جایگزین موتورخانه های قدیمی شده اند. امروزه کمپانی های تولید کننده داخلی و خارجی با توجه به نیاز بازار اقدام به تولید  انواع پکیج با برندهای متفاوت با ویژگی ها و کیفیت های مختلف تولید و به بازار عرضه می نمایند. پکیج ایران رادیاتور با توجه به کیفیت بالا و مصرف بهینه انرژی توانسته در بازار رقابت در لیست پرفروش ترین پکیج ها قرار بگیرد. در ادامه قصد داریم جدیدترین پکیج های ایران رادیاتور که با بهره گیر از فناوری های روز تولید و در بازار موجود می باشند را معرفی کنیم.

4 مدل از جدیدترین و پر فروش ترین پکیج های دیواری ایران رادیاتور

پکیج ایران رادیاتور از سری پکیج های تولید شده با کیفیت و راندمان بالا تولید داخل می باشد که در مدل های دیواری و ایستاده ساخته و به بازار ارائه می گردد پکیج دیواری ایران رادیاتور در دو مدل تک مبدل و دو مبدل به بازار عرضه می گردد اساس کار در نوع دو مبدل ، یک مبدل برای تأمین گرمایش رادیاتورها و مبدل دیگر برای تأمین آبگرم مصرفی می باشد . ما در مجله دماپویا به 4 مدل از جدیدترین پکیج دیواری ایران رادیاتور از نظر مصرف انرژی، ساختار و ظرفیت را مورد بررسی قرار داده و به آن پرداخته ایم و به شما مشتریان عزیز پیشنهاد می کنیم برای آشنایی بیشتر با این سری محصولات ایران رادیاتور تا آخر مقاله مارا همراهی بفرمایید .

شما بازدید کننده گرامی با مراجعه به لینک خرید پکیج دیواری ایران رادیاتور می توانید بهترین قیمت و انواع مختلف را مشاهده نمایید .

پکیج ایران رادیاتور مدل اکو

پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل اکو – ECO

پکیج دیواری اکو یکی از جدیدترین پکیج های تولید شده گروه ایران رادیاتور می باشد که در دو ظرفیت 22000 و 24000 به صورت محفظه احتراق بسته و فن دار با ابعاد کوچک و اشغال فضای کم تولید و عرضه می گردد. این نوع پکیج ها دارای سیستم مکانیکی ( آنالوگ ) و سیستم احتراق دو مبدل با راندمان حرارتی 90% و عملکرد کم صدا برای محیط هایی با متراژ 120 تا 150 متر مناسب می باشند. پکیج ایران رادیاتور مدل اکو مجهز به سیستم محافظت در برابر یخ زدگی است که در روزهای سرد زمستان دستگاه را محافظت می نماید. از دیگر ویژگی های این سری از پکیج های جدید ایران رادیاتور که می توان به آن اشاره نمود مجهز به پرشر سوئیچ هوا برای حفاظت در مقابل انسداد دودکش، مجهز به سیستم بای پس خودکار جهت جلوگیری از نوسان آب گرم مصرفی، سیستم هواگیری خودکار و پمپ قوی با هد استاتیک بالا می توان اشاره نمود .

پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل  L

پکیج ایران رادیاتور مدل L دارای نمایشگر عیب یاب دیجیتال در ظرفیت های 24000 ، 28000 و 36000 تولید و به بازار ارائه می گردد. این سری پکیج ها از جدیدترین پکیج دیواری های گروه صنعتی ایران رادیاتور می باشد که به صورت محفظه احتراق بسته و فن دار دو مبدل دارای کارکرد آرام و بی صدا گرمایش و آب گرم مورد نیاز شما را تأمین می نمایند. پکیج مدل L ایران رادیاتور مجهز به پرشر سوئیچ هوا برای حفاظت در مقابل انسداد دودکش می باشند، همچنین دارای سیستم ضد یخ زدگی برای محافظت دستگاه در روزهای سرد زمستان است. این مدل پکیج های دیواری در مکان هایی با متراژ حداکثر 140 متر مربع کاربرد گسترده ای دارند. از دیگر ویژگی های این سری محصولات میتوان به سیستم هواگیری خودکار، سیستم بای پس خودکار جهت جلوگیری از نوسان آب گرم مصرفی، تنظیم خودکار جریان گاز و پمپ قوی با هد استاتیک بالا می توان اشاره نمود.

پکیج ایران رادیاتور مدل L
پکیج ایران رادیاتور مدل M

پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل M

پکیج ایران رادیاتور مدل M یکی دیگر از جدیدترین پکیج های دیواری ایران رادیاتور است که در دو ظرفیت 24000 و 28000 با راندمان حرارتی 90% به صورت دومبدل و سیستم احتراق بسته و فن دار عرضه می گردد. این نوع پکیج ها دارای کارکرد بی صدا حین عملکرد می باشند و جهت تأمین گرمایش و آب گرم مصرفی منزل و محیط کار تا حداکثر متراژ 140 متر مربع کاربرد گسترده ای دارند. از دیگر مزایای این محصولات می توان به سیستم هواگیری خودکار، سیستم بای پس خودکار جهت جلوگیری از نوسان آب گرم مصرفی، تنظیم خودکار جریان گاز و پمپ قوی با هد استاتیک بالا می توان اشاره نمود.

پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل BM

پکیج ایران رادیاتور مدل BM از سری پکیج های تک مبدل فن دار در ظرفیت 24000 با راندمان حراراتی 90% یکی از جدیدترین پکیج های ایران رادیاتور می باشد که جهت تأمین گرمایش و آب مصرفی ساکنین منازل و امکان ادرای تهیه شده و دارای کارایی بسیار بالایی هستند. این نوع پکیج های دیواری دارای سیستم احتراق بسته و در ابعاد کوچک ساخته شده و فضای کمی اشغال می نماید . این نوع پکیج ها دارای عملکرد کم صدا و ایمنی بالا می باشند به همین دلیل در لیست پرفروش ترین پکیج های دیواری قرار گرفته است. از دیگر ویژگی های این محصولات سیستم هواگیری خودکار، سیستم بای پس خودکار جهت جلوگیری از نوسان آب گرم مصرفی، تنظیم خودکار جریان گاز و پمپ قوی با هد استاتیک بالا می باشد .

پکیج ایران رادیاتور مدل bm

شما بازدیدکنندگان عزیز می توانید با مراجعه به صفحه دانشنامه تاسیسات سایر مقالات درباره سیستم های گرمایشی را مشاهده و بررسی نمایید .

این مطالب را نیز ببینید!

نحوه محاسبه و انتخاب چیلر تراکمی آبی دماپویا

روش محاسبه و انتخاب چیلر تراکمی آبی

نحوه محاسبه و انتخاب چیلر تراکمی آبی | نحوه محاسبه چیلر تراکمی آبی همراه با انتخاب صحیح آن را در مجله دماپویا مشاهده و بررسی نمایید

پرسش و پاسخ

avatar
  اشتراک  
اطلاع رسانی برای